Witamy, dzisiaj mamy: poniedziałek, 12 listopad 2018
Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
RELACJA Z TURNIEJU QUADOWEGO

Uczcili pamięć Krzysztofa AjtneraUczcili pamięć Krzysztofa Ajtnera

Po raz drugi spotkali się w ubiegłą sobotę w Bydgoszczy zawodnicy uprawiający speedway quad, by swoimi wyścigami uczcić pamięć byłego zawodnika i działacza Old Boys Speedway Club Krzysztofa Ajtnera. Pełne emocji zmagania przerwała ulewa, jednak zawodnicy i zgromadzeni kibice opuszczali stadion zadowoleni.

Skomentuj | Odsłon: 2829 | E-mail

Czytaj całość...
 
II TURNIEJ SPEEDWAY QUAD

oldboys.pl Zaproszenie na Turniej

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na II turniej Speedway Quad poświęconym pamięci Krzysztofa Ajtnera. Jest nam niezwykle miło, że pierwsza edycja naszych zawodów cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, a trybuna główna stadionu Polonii wypełniła się po brzegi. Powodzenie pierwszego turnieju sprawiło, że decyzja o organizacji kolejnej edycji nie wymagała długich dyskusji. - Można powiedzieć, że nieprofesjonalni zorganizowali bardzo profesjonalny turniej - te słowa małżonki Krzysztofa Beaty Ajtner utwierdziły nas w słuszności podjętej decyzji.

 

 

Skomentuj | Odsłon: 2522 | E-mail

Czytaj całość...
 
KARTING

oldboys.pl ŻUŻLOWCY TRENOWALI NA KARTINGACH

W sobotę 28 kwietnia przy słonecznej pogodzie zawodnicy naszego klubu Sławomir Wesołowski i Radosław Maciejewski mieli okazję spróbować swoich sił na kartingach. Dzięki uprzejmości firmy PARYS z Lublina członkowie naszego teamu trenowali jazdę bolidami kartingowymi firmy ROTAX na torze w Radomiu. Obaj uczestnicy treningu stwerdzili, iż karting wyczynowy to bardzo fajna zabawa oraz dawka adrenaliny i przypadł im do gustu.

 

Skomentuj | Odsłon: 2581 | E-mail

Czytaj całość...
 
PIERWSZY TRENING

oldboys.pl PIERWSZY TRENING OLD BOYSÓW W SEZONIE 2012

We wtorek 10 kwietnia na torze Polonii Bydgoszcz odbył się pierwszy raz w tym sezonie trening człoknków naszego klubu. Oprócz żużlowców amatorów trenowali również nasi quadowcy. Nawierzchnia toru po ligowym meczu i treningu szkółki żużlowej nie była idealna ale głód jazdy był tak wielki, że mimo to nasi zawodnicy postanowili rozpocząć sezon żużlowy. Nasze treningi mają się odbywać cyklicznie w każdy wtorek w godzinach 16.30 do 18.30.

 

Skomentuj | Odsłon: 2247 | E-mail

 
ZMARŁ TOMASZ ADAMCZAK

TOMASZ ADAMCZAK NIE ŻYJE !!!

W ubiegłą niedzielę zmarł w wieku 41 lat wspótwórca Old Boys Speedway Club Tomasz Adamczak, były żużlowiec Polonii Bydgoszcz i ojciec zawodnika bydgoskiej drużyny - Damiana. W 1989 roku wywalczył z bydgoskim zespołem srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski. W ostatnich latach Tomasz Adamczak ścigał się amatorsko w Old Boys Speedway Club Bydgoszcz i pomagał w żużlowej karierze swojemu synowi.

Skomentuj | Odsłon: 3463 | E-mail

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 105 z 212

Old Boys Speedway Club Amatorski Klub Żużlowy
ul. Nakielska 45 85-219 Bydgoszcz POLSKA tel./fax +48 52 321 77 93
NIP 967-122-94-50 REGON 340070106

© 2006-2012 Projekt i Wykonanie: SeydaStudio.pl