Witamy, dzisiaj mamy: poniedziałek, 12 listopad 2018
Strona główna
Zapraszamy do tramwaju "43"! PDF Drukuj E-mail
Napisał: Kacper Ginter   
piątek, 13 czerwiec 2014

Active ImageZapraszamy do tramwaju "43"!

Już w najbliższą sobotę (14 czerwca) ponownie zostanie otwarty dla gości zabytkowy tramwaj przy ulicy Długiej 43. Tradycyjnie już znajdować się w nim będzie Centrum Informacji Turystycznej. W tym roku oferta tramwaju została wzbogacona o... "CZYTAJ CAŁOŚĆ"

 

wypożyczalnie pojazdów elektrycznych, dzięki którym turyści będą w stanie szybko i przyjemnie zobaczyć największe zabytki naszego miasta. W dniu otwarcia planujemy prezentację nowych ekologicznych pojazdów miejskich.

W tym sezonie, w związku z trwającymi w Brazylii mistrzostwami świata w piłce nożnej oraz Drużynowym Pucharem Świata na żużlu i Mistrzostwami Świata w piłce siatkowej, które odbędą się w naszym mieście, tramwaj obierze nowy kurs - kurs na sport. Wspólnie z bydgoskimi klubami sportowymi planujemy cykl spotkań poświęconych tematyce sportu. W tramwaju będzie również możliwość nabycia pamiątek z naszego miasta oraz gadżetów bydgoskich klubów sportowych.

Przewidzieliśmy również inne atrakcje, takie jak warsztaty „Home made”, które z pewnością trafią w gusta nie tylko turystów, ale także mieszkańców miasta. To tylko kilka propozycji jakie przygotowaliśmy w tym sezonie. Zapraszamy do tramwaju od poniedziałku do piątku od 9 do 18 oraz w weekendy od 10 do 19.


Odsłon: 2195 | E-mail

  Skomentuj

Tylko zalogowan użytkownicy mogą komentować materiały .
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Zmieniony ( piątek, 13 czerwiec 2014 )
 
wstecz   dalej »

Old Boys Speedway Club Amatorski Klub Żużlowy
ul. Nakielska 45 85-219 Bydgoszcz POLSKA tel./fax +48 52 321 77 93
NIP 967-122-94-50 REGON 340070106

© 2006-2012 Projekt i Wykonanie: SeydaStudio.pl