Witamy, dzisiaj mamy: poniedziałek, 12 listopad 2018
Strona główna
Nowy Prezes CKM
niedziela, 03 czerwiec 2007
Nowym prezesem Stowarzyszenia CKM Włókniarz Częstochowa został Mirosław Ziębaczewski. Natomiast przewodniczącym komisji rewizyjnej Marek Latacz (prezes Ligi Amatorskiej). Taka była wola walnego zebrania członków klubu. Obydwaj panowie działają w klubie od dłuższego czasu. Nowy prezes jest członkiem klubu od 1971 roku.


Mirosław Ziębaczewski to człowiek oddany żużlowi również amatorskiemu. Wielki sympatyk tej dyscypliny sportu, a także czynny zawodnik ligi amatorów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!

Skomentuj | Odsłon: 2824 | E-mail

 
Zlot amatorów
środa, 09 maj 2007
oldboys.plKolejny zlot żużlowców amatorów

AKż "Old Boys Speedway Club" w dniach 09-10 czerwca 2007 w Strzelcach Dolnych k.Bydgoszczy organizuje już V Ogólnopolski Zlot żużlowców Amatorów. Chętni proszeni są o zgłoszenia telefoniczne pod nr 512/489-402 lub na e-mail : Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Zapraszamy wszystkich chętnych !!

Skomentuj | Odsłon: 11274 | E-mail

 
Amatorzy wystartują później
środa, 09 maj 2007
Termin egzaminów przesunięty

19. maja zainaugurować sezon mieli polscy amatorzy. Niestety Polska Żużlowa Liga Amatorów nie spełniła jeszcze wszystkich wymogów stawianych przez Polski Związek Motorowy i pierwsza runda rozgrywek o DMPA rozegrana zostanie najprawdopodobniej na początku lipca. PŻLA ma wejść w struktury PZM do dnia 28. maja. Potem przez miesiąc zawodnicy klubów zgłoszonych do ligi amatorskiej będą musieli przejść pozytywnie przez egzamin na certyfikat żużlowca-amatora (ŻA). Od tego sezonu bowiem w spotkaniach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Amatorów startować będą mogli wyłącznie jeźdźcy legitymujący się właśnie tym certyfikatem.

za : Rafałem Piotrowskim

Skomentuj | Odsłon: 5386 | E-mail

 
Egzaminy
sobota, 21 kwiecień 2007
Egzaminy na certyfikat ŻA

Prawdopodobnie już w ciągu najbliższych dni Polska Żużlowa Liga Amatorów wejdzie w struktury Polskiego Związku Motorowego. Aby jednak tak się stało, polscy zapaleńcy „jazdy w lewo” będą musieli spełnić kilka wymogów regulaminowych. Jednym z nich będzie egzamin na certyfikat żużlowy-amatorski (ŻA).

Skomentuj | Odsłon: 3192 | E-mail

Czytaj całość...
 
Trening
piątek, 20 kwiecień 2007
oldboys.plPierwsze treningi

W minionym tygodniu część naszego teamu rozpoczęła pierwsze treningi na torze. We wtorek 17 kwietnia gościliśmy w Gnieźnie gdzie razem z pozostałymi amatorami z tego klubu kręciliśmy pierwsze kółka po przerwie zimowej. Natomiast w piątek udaliśmy się do Leszna i tam coraz śmielej odkręcaliśmy manetki gazu. W naszym wspólnym treningu z amatorami z Leszna brał udział również po kliku letniej przerwie legenda żużla Roman Jankowski.

Skomentuj | Odsłon: 11601 | E-mail

Czytaj całość...
 
Składy drużyn PżLA
czwartek, 15 marzec 2007
oldboys.plPodajemy składy drużyn

Do tegorocznych zmagań ligowych zgłoszono 8 drużyn w szeregach, których znalazło się aż czternastu zawodników, którzy startować będą na prawach „ex-ridera”. Najbardziej znani byli zawodnicy, którzy wystąpią w pojedynkach amatorskich to: Roman Jankowski (Leszno) oraz Janusz Stachyra (Lublin). PŻLA została podzielona na dwie grupy A i B. Liga amatorska wystartuje 19. maja, a ostatnia kolejkę zaplanowano na 22. września i wszystkie spotkania rozgrywane będą w soboty. W rundzie zasadniczej (grupowej) każda z ekip stoczy sześć pojedynków – system każdy z każdym. Po rozegraniu serii zasadniczej dwie najlepsze drużyny z grup awansują do rundy finałowej, gdzie zawodnicy walczyć będą o medale Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów. Natomiast dwa najgorsze zespoły z grup stoczą między sobą walkę o pozycje 5-8. Każda z drużyn będzie musiała liczyć 6 zawodników + 1 rezerwowy. Poniżej przedstawiamy składy poszczególnych drużyn.

Skomentuj | Odsłon: 13452 | E-mail

Czytaj całość...
 
Konkurs rozstrzygnięty
sobota, 10 marzec 2007
Rozstrzygnięto konkurs na logo PZLA

Na początku lutego Rada Ligi ogłosiła otwarty konkurs na logo Polskiej Żużlowej Ligi Amatorów. Przez dwa tygodnie trwania konkursu, do Rady Ligi PŻLA napłynęło szesnaście projektów. Przedstawiciele polskich amatorów w minioną sobotę zapoznali i się z nimi wszystkimi. Najbliższy ideału projekt nadesłała Kamila z Częstochowy (projekt nr 12 i 13). Na potrzeby Rady Ligi oba projekty zostały przerobione w jeden i nowe logo Polskiej Żużlowej Ligi Amatorów prezentujemy Państwu poniżej. Rada Ligi uznała, iż wszyscy autorzy zostaną nagrodzeni medalem pamiątkowym PŻLA, w związku z faktem zainteresowania się konkursem oraz wkładem pracy w przesłane projekty. Wszystkich, którzy brali udział w zabawie prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych pod adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , w celu dostarczenia nagród.

Skomentuj | Odsłon: 14227 | E-mail

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 21 22 23 24 25 26 27 28 29 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 190 - 196 z 197

Old Boys Speedway Club Amatorski Klub Żużlowy
ul. Nakielska 45 85-219 Bydgoszcz POLSKA tel./fax +48 52 321 77 93
NIP 967-122-94-50 REGON 340070106

© 2006-2012 Projekt i Wykonanie: SeydaStudio.pl